11 kw. 2016
jmarczynski

Opublikowano drukowaną wersję III tomu Zeszytów

Informujemy wszystkich zainteresowanych i zaciekawionych naszym wydawnictwem p.n. Zeszyty Kaliskiego Towarzystwa Genealogicznego „Kalisia”, że w zakładce OPRACOWANIA opublikowana została elektroniczna wersja III tomu Zeszytów.
Redakcja nie jest przeciwna wykorzystywaniu opublikowanych dotychczas treści wszystkich tomów, pod warunkiem podania źródła.

1 Komentarz

  • Redakcja KTG Kalisia „Zeszyty …” dziekuje panu Przemkowi Woźnemu za pomoc w gratisowym utrzymywaniu naszej strony www. genealogia.kalisz.pl
    Pan Przemek jest włascicielem i autorem najlepszej i najwartościowszej strony internetowej o Kaliszu odwiedzanej przez tysiące internautów z Polski i świata. Zawarte tam informacje to encyklopoedia wiedzy o Kaliszu. Strona działa jako prywatna inicjatywa i redakcja ciąglych uzupełnień i nowych odkryć dawnych czasów i historii naszego miasta Kalisza.Takiej strony nie posiadają instytucje państowowe i samorządowe powołane do zachowania dziedzictwa kulturowego. Serdecznie dziękujemy za mozliwośc wspólpracy.
    Oglądajmy DAWNY KALISZ na http://www.kalisz.info/
    Andrzej Grzegorek

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.

Witamy na naszej stronie!
Kaliskie Towarzystwo Genealogiczne jest towarzyszeniem zwykłym, nie posiadającym osobowości prawnej. Stowarzyszenie powstało w 2009 roku, a siedzibą jego władz jest miasto Kalisz.